حال و هوای سرد این روزهای خانه خود را با گرمای جشنواره زمستانه محصولات خانگی سامسونگ گرم و دلنشین کنید. شرکت سامسونگ در نظر دارد جشنواره ویژه ای برای محصولات خانگی خود شامل یخچال و فریزر ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر و جاروبرقی برگزار کند.

جشنواره زمستانه سامسونگ ویژه لوازم خانگی از روز 11 دی ماه آغاز شده و به مدت محدود ادامه خواهد داشت. این جشنواره شامل خریدارانی است که در مدت جشنواره اقدام به خرید و نصب محصولات منتخب سامسونگ مطابق با جدول ذیل نمایند. در این جشنواره نه تنها برای خرید محصولات جدول زیر هدیه نقدی در نظر گرفته شده است. بلکه مشتریان می توانند از هدیه نقدی چشم گیری نیز در هنگام خرید سبد ویژه لوازم خانگی سامسونگ بهره مند شوند.

جشنواره زمستانه لوازم خانگی سامسونگ

شرایط جشنواره:

  • جشنواره زمستانه سامسونگ از تاریخ 11 دی ماه 1396 آغاز و به مدت محدود در جریان خواهد بود.
  • تخفیف جشنواره تنها شامل محصولات منتخب یخچال و فریزر ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر و جاروبرقی مطابق با جدول بالا می باشد.
  • جهت دریافت این تخفیفات، لازم است محصول خود را از طریق شرکت سام سرویس نصب نمایید. لازم به ذکر است مهلت نصب تا یک هفته بعد از خرید خواهد بود. جهت نصب با شماره 8255 تماس حاصل فرمایید.
  • پس از نصب دستگاه خریداری شده، جهت تکمیل مراحل بعدی و دریافت هدیه نقدی از طریق درگاه اینترنتی ww.samservice.com اقدام فرمایید.
  • استفاده از مزایای این جشنواره مشروط به خرید محصولات قید شده در جدول جشنواره و با گارانتی سام سرویس و صرفا از نمایندگی های مجاز این شرکت می باشد. لازم به ذکر اسن نصب محصول خریداری شده توسط کارشناسان رسمی شرکت سام سرویس و انجام مراحل تایید نصب توسط دفتر مرکزی، مبلغ جشنواره به حساب خریدار مطابق با اطلاعات تکمیل شده در وب سایت ذکر شده واریز خواهد شد.
  • شرکت می تواند بدون اطلاع قبلی اقدام به توقف جشنواره برای تمام یا برخی از مدل ها نماید.
  • جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت www.samservice.com یا www.samsung.com و نمایندگان مجاز مراجعه فرمایید.

*این تخفیف ها تنها مختص مدل هایی است که در یکی از استان های فارس، خوزستان، خراسان رضوی، ارومیه، آذربایجان شرقی، اصفهان، کرمانشاه، کردستان، هرمزگان و بوشهر خریداری و همچنین در شهرهای مذکور نصب شده باشند. (جهت دریافت هدایای نقدی رعایت شرایط جشنواره الزامی است).