در بسیاری از مواقع حتی زمانی که کیفیت هوا خوب به نظر می رسد، ذرات ریز گرد و غبار در هوا وجود دارد. ذرات میکروسکوپی که ما در آن نفس می کشیم، عامل بسیاری از بیماری های تنفسی هستند. بسیاری از مردم بر این باورند که ماندن در داخل یک فضای بسته این مسئله را حل می کند، اما هوا در داخل خانه نیز ممکن است به همان اندازه که فکر می کنید، پاک نباشد. برای پیدا کردن راه حل مناسب، سامسونگ تصفیه کننده هوایی ارائه می کند که نه تنها دارای فیلتر پیشرفته تصفیه هوا است، بلکه دارای سرعت تفیه فوق سریع نیز می باشد. فیلتر 4 مرحله ای آن بیش از 99 درصد گرد و غبار را جذب می کند (تا 0.02 میکرومیلیمتر) و با پرتاب باد در 3 جهت فضای وسیعی را پوشش می دهد.

اکنون می توانید روش جدید زندگی را با دستگاه تصفیه هوای سامسونگ تجربه کنید.

PM2.5 چیست و چگونه می تواند بر سلامتی، تاثیر بگذارد؟

شاخص PM برای ذرات موجود در هوا می باشد، از جمله گرد و غبار، خاک، بخار، دود و قطرات مایع. PM2.5 شاخص ذرات ریز با قطر 2.5 میکرومتر یا کمتر می باشد.

PM2.5 می تواند به قسمت های آسیب پذیر ریه وارد شده و به آنها صدمه بزند. هر افزایش 5 میکروگرم در هر متر مکعب PM2.5، خطر ابتلا به سرطان ریه با 18% افزایش می دهد و به همین دلیل یک تصفیه کننده هوا که به طور موثری PM10 و PM2.5 را جذب می کند، قطعا برای زندگی سالم مورد نیاز است.

دستگاه های تصفیه هوای سامسونگ

 

تصفیه هوای 4 مرحله ای سامسونگ

  1. فیلتر اولیه

جمع آوری ذرات گرد و غبار

  1. فیلتر ضدعفونی کننده

کاهش دهنده گازهای مضر مانند فرمالدئید

دستگاه های تصفیه هوای سامسونگ

  1. فیلتر گرد و غبار بسیار ریز

از بین برنده 99% از گرد و غبار بسیار ریز

  1. دکتر ویروس

کاهش دهنده میکروارگانیسم تا 99.7%

دستگاه های تصفیه هوای سامسونگ

 

آیا فکر می کنید هوای داخل خانه شما به اندازه کافی پاک است؟

تصفیه گسترده و سریع هوا از یک گوشه به گوشه دیگر. سطح گرد و غبار و گاز به راحتی با اولین جریان ورودی تشخیص داده می شود و یک فن قوی، هوای خروجی را به 3 جهت پخش می کند.

تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60

تشخیص هوشمند و نمایشگر

تشخیص و نمایش میزان گرد و غبار و گاز

سنسور سه وجهی هوشمند میزان ذرات گرد و غبار و آلودگی های گازی را در لحظه تشخیص می دهد. هنگامی که تغییری شناسایی شود، دستگاه به صورت خودکار حالت کارکرد خود را تغییر می دهد تا بهترین حالت کیفیت خوا بوجود آید.

تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60

نشانگر 4 رنگ (AX3300)

نشانگر 4 رنگ به شما اجازه می دهد که سطح آلودگی را قبل از مشاهه متوجه شوید. با استفاده از حسگرهای گرد و غبار، یک لامپ رنگی سطح گرد و غبار و گاز مضر را نشان می دهد، بنابراین شما بلافاصله متوجه می شوید که تمیزی هوا به چه میزان می باشد.

تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60

نمایشگر هوشمند هوا (AX7000 / 5000)

نمایش هوشمند هوا، سطح دقیق آلودگی هوا را در لحظه با استفاده از اعداد 9 تا 999 میکرومتر به متر مکعب و نمایشگر 4 رنگ نشان می دهد.

 

کنترل بی سیم (Wi-Fi)

تصفیه کننده هوا خود را در هر زمان و هر کجا کنترل کنید

با یک برنامه گوشی هوشمند، شما می توانید تصفیه هوا را در هر زمان و هر کجا مانند یک کنترل از راه دور کنترل کنید. شما همچنین می توانید وضعیت فیلتر را بررسی کنید.

تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60